Відгуки клієнтів

Вищий Адміністративний суд України

"Вищий адміністративний суд України висловлює Подяку колективу відкритого акціонерного товариства Фінпорт Текнолоджіс Інк. за особистий внесок у розвиток процесу інформатизації Вищого адміністративного суду України, за допомогу у розробці веб-сайту, сумлінну співпрацю, високий професіоналізм та з нагоди першої річниці запровадження адміністративного судочинства. 12.09.2006 р. Голова суду Пасенюк О.М."
 

Банк «БІГ Енергія»

"Дозвольте подякувати Вам за розробку і створення якісного Інтернет-ресурсу нашого банку.

Особливо хотілося б відзначити оригінальне дизайнерське рішення, приємний інтерфейс, структурованість і, відповідно, зручність навігації і пошуку необхідної інформації, простоту адміністрування (редагування структурних розділів) сайту.

Крім того, хочемо подякувати за професійний консалтинг і високий рівень фахівців Вашої компанії, які в оптимальні терміни створили корпоративний сайт нашого банку високого рівня..." 

 

АКБ «Укрсоцбанк»

"Ми выбрали систему управления контентом Web Logic Publishing компании Финпорт Текнолоджис за ее высокое качество и возможности, которые позволяют оптимизировать процесс создания и поддержки Интернет-портала.

В рамках выполненной работы по созданию портала было проведено исследование, проанализированы основные внутренние банковские информационные потоки, сформирован перечень процессов, которые можно автоматизировать или улучшить с помощью построения такого портала. Был сконструирован и внедрен в жизнь портал, который, на наш взгляд, отличается оригинальностью решения, легкостью в управлении, редактировании и наполнении, высокой скоростью обработки информации.  Также мы хотим отметить тот факт, что компания Финпорт Текнолоджис успешно справилась с одним из основных требований - обеспечением защиты информации..."

 

International Finance Corporation (IFC)

"Ми раді підтвердити, що Фінпорт Текнолоджіс  (Київ, Україна) успішно розробила та здійснила наш проект (веб-сайт www.vlasnasprava.info ). Роботу було виконано вчасно та у відповідності до функціональних вимог, наданих команді розробників. Комунікативний процес був приємним та професійним.

Ми впевнено рекомендуємо Фінпорт Текнолоджіс  як стратегічного партнера у розробці програмного забезпечення та сподіваємось на нашу взаємовигідну співпрацю у майбутньому..."


 

 

HVB Банк

"HVB банк висловлює вдячність керівництву та співробітникам компанії Фінпорт Текнолоджіс  за розробку веб-сайту нашого банку та вирішення усіх питань, що виникли під час співробітництва.

Основнім завданням створеного сайту є представлення інформації про роботу нашого банку та залучення клієнтів через мережу Інтернет. Компанія Фінпорт Текнолоджіс упоралась з поставленим завданням. Результати нашого співробітництва та якість створеної системи нас повністю задовольняють. Ресурс виділяється на тлі конкурентних проектів. Зручна у використанні система постала результатом тісного співробітництва, у ході якого пророблялись і приймались всі наші ідеї, побажання та пропозиції. У майбутньому нас, можливо, очікують також інші спільні проекти..."

 

 

Кредит-Рейтинг

"Компанія "Кредит-Рейтинг" співробітничає з Фінпорт Текнолоджіс біля двох років. За цей час реалізовано проекти по створенню корпоративного сайту www.credit-rating.com.ua та фінансового порталу www.finport.net.

Ми обрали систему управління контентом Web Logic Publishing компанії Фінпорт Текнолоджіс за її високу якість та можливості, які дозволяють оптимізувати процес створення та підтримки Інтернет-системи.

Ми готові підтвердити високу якість роботи розробників Фінпорт Текнолоджіс та відповідальне відношення до справи..."

 

Мікрофінансовий банк

"Для створення корпоративного web-ресурсу Мікрофінансового банку було проведено тендер, який виграла компанія Фінпорт Текнолоджіс  Не дивлячись на складність поставлених спочатку задач, Фінпорт Текнолоджіс з честю упоралась з ними, оперативно та якісно розробила сучасний web-сайт, що відповідає всім вимогам та побажанням клієнтів та партнерів МФБ.

Компанія Фінпорт Текнолоджіс при розробці web-системи використала останні досягнення у області дизайну, програмування, захисту інформації.

На наш погляд, корпоративний ресурс Мікрофінансового банку відрізняє оригінальність рішення, легкість в управлінні та поновленні, висока якість обробки інформації..."

 

Прес-служба Міністерства палива та енергетики України

"Прес-служба Міністерства палива та енергетики України у продовж року співробітничає з компанією Фінпорт Текнолоджіс та високо цінує якість моніторингової системи Web-Observer.

Спільно зі спеціалістами Фінпорт Текнолоджіс ми постійно удосконалюємо можливості моніторингової системи і рекомендуємо всім відділам по звя’зкам з громадськістю використовувати моніторинг. На власному досвіді можемо сказати це дійсно вигідно та дуже зручно.

Більш ніж річний досвід взаємодії зі спеціалістами Фінпорт Текнолоджіс свідчить про їх виключний професіоналізм та відповідальність у роботі. Задачі, що сформульовано нами, сприймаються на високому рівні компетенції, вирішуються якісно та вчасно..."

 

Асоціація українських банків

"Асоціація українських банків висловлює свою вдячність Вашій компанії та її спеціалістам за роботу по створенню нашого представництва в Інтернет. Співробітники Фінпорт Текнолоджіс були уважними і ретельно підходили до розробки кожного елементу Інтернет-системи. До того ж вони врахували усі наші побажання і змогли донести до користувачів наше уявлення інформаційного банківського ресурсу.

В процесі роботи ми впевнилися, що спеціалісти компанії Фінпорт Текнолоджіс є професіоналами в своїй галузі. Ми сподіваємося на продовження нашого співробітництва..."

 

НАК «Нафтогаз України»

"Компанія Фінпорт Текнолоджіс здійснювала для НАК "Нафтогаз України" розробку корпоративного Інтернет-порталу та інформаційно-моніторингової системи на основі Web-Observer.

Спеціалісти Фінпорт Текнолоджіс вирішували поставлені завдання зі всією відповідальністю та на високому професійному рівні. Результатом стали ефективні рішення по розробці Інтернет-порталу, його інтеграції з існуючими у компанії програмними продуктами, створеними із застосуванням різних мов програмування з використанням різноманітних технологій.

Компанія Фінпорт Текнолоджіс якісно та у відведені терміни здійснила адаптацію Web-Observer під вимоги та задачі НАК "Нафтогаз України", а також її адаптацію з внутрішнім порталом. Результатом стало не тільки скорочення часу обробки інформації, але й підвищення якісного змісту інформації, що може оперативно використовуватись керівниками управлінь та підрозділів..."

 
1-10 | 11-14