Огляд

Таємниця нашого успіху

Успіх роботи Finport Technologies базується на чотирьох фундаментальних компонентах: технічних навиках, всебічній компетенції, визначених і описаних процесах розробки програмного забезпечення та надійному оточенні. В результаті, Компанія досягає максимальної продуктивності і стрімкого просування на ринку.

У прагненні досягти найвищого рівня зрілості Компанія Finport Technologies пішла шляхом наслідування кращих практик та методологій як розробки ПО, так і організації самої Компанії.

Підхід компанії базується на перевіреній методології і всесвітньо визнаній моделі Rational Unified Process (RUP), моделі зрілості процесів розробки СММ та виробленні загальної системи управління якістю (TQM).

 

Наші принципи

Принцип 1 - Орієнтація Компанії на споживача (Customer-Focused Organization)

"Ми залежимо від своїх клієнтів і, таким чином, повинні розуміти поточні і майбутні потреби клієнтів, задовольняти їх вимоги і прагнути перевершити їх очікування".

Принцип 2 - Лідерство (Leadership)

"Лідери Компанії забезпечують єдність призначення і напрямку Компанії. Вони повинні створити і підтримувати таке внутрішнє середовище, в якому люди можуть повною мірою брати  участь в досягненні стратегічної  мети Компанії".

Принцип 3 - Залучення персоналу (Involvement of People)

"Люди становлять суть Компанії на всіх рівнях, і їх повна залученість сприяє застосуванню їх здібностей на благо Компанії".

Принцип 4 - Процесний підхід (Process Approach)

"Бажаний результат досягається ефективніше, коли ресурсами та діяльністю керують як процесом ".

Принцип 5 - Безперервне вдосконалення (Continual Improvement)

"Безперервне вдосконалення є постійною стратегічною метою Компанії".

Принцип 6 - Заснований на фактах підхід до ухвалення рішень (Factual Approach to Decision Making)

"Ефективні рішення базуються на аналізі інформації".